KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8559257
nr 855 9257
Akvarell
signerad, S Aratoun, "Solnedgång", motivets mått: 26x36
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 18:00:34
150 kr
300 kr